سرمقاله

هوشیاری در برابر دشمنان

جلال خوش چهره

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه مرکزی (اراک) از صدور بیش از ۵,٧ میلیون لیتر سوخت هواپیما ( ATK) به کشورهای افغانستان و ارمنستان در شهریورماه امسال خبر داد.
به گزارش شانا، کرامت ویس کرمی گفت: در این بازه زمانی (شهریور ماه امسال) از انبار نفت شهید رحیم آنجفی اراک، یک میلیون و ٢٣۵ هزار و ۴٠٠ لیتر سوخت هواپیما به افغانستان و چهار میلیون و ۵٨۵ هزار و ٢٠٠ لیتر از همین سوخت به ارمنستان صادر شده است.وی اظهار کرد: در همین مدت، سه میلیون و ۵٣٧ هزار و ٧٠٠ کیلوگرم گوگرد نیز به کشور چین ارسال شده است.
ویس کرمی همچنین از ارسال سه میلیون و ٩١ هزار و ٧٠ کیلوگرم گاز مایع (ال پی جی) به افغانستان و یک میلیون و ۶٢۶ هزار و ١٣٠ کیلوگرم از همین فرآورده نفتی به پاکستان در شهریورماه ٩۴ خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اراک تصریح کرد: با توجه به سیاستها و برنامه های کلان، انتظار می رود صادرات فرآورده های یادشده به کشورهای همسایه نیز افزایش یابد.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه مرکزی (اراک) از مناطق ٣٧ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بشمار می آید که فرآیند انتقال، دریافت و ارسال نفت خام و فرآورده های نفتی را با بهره گیری از یکهزار و ٧٠٠ کیلومتر خط لوله در قطرهای مختلف و سه مرکز انتقال نفت (رازان، ازنا و شهید بهرامیان شازند) انجام می دهد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام