سرمقاله

گورباچف و هواپیمای تک‌نفره آلمان غربی

پیمان مولوی

سه‌گانه داستانی «نبرد» نوشته بهاره‌ نوربخش توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، سه‌گانه داستانی «نبرد» نوشته بهاره‌ نوربخش به‌تازگی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌ سه‌گانه در قالب عناوین مجموعه «ادبیات ژانر» منتشر شده‌اند که این‌ناشر چاپ می‌کند.
مخاطبان بناست در این‌ سه‌گانه با قصه بخشی از تاریخ مفقود جهان روبه‌رو شوند. داستان «نبرد» از جایی شروع می‌شود که زمین تبدیل به یک شکنجه‌گاه بزرگ شده است؛ زیستگاهی سراسر درد و رنج، مرگ و خون، وحشت و هراسی بی‌پایان. جهان فرمانروایی نادیدنی دارد که قرن‌هاست بر تمام جهان سلطه دارد و قوانین وحشیانه خود را بر مردم زمین تحمیل می‌کند. در این‌ شرایط هیچ امیدی به رهایی نیست اما چیزی به مراتب هولناک‌تر از زندگی در زمین هم وجود دارد؛ جایی به نام ابدگاه که محلی برای شکنجه‌ای ابدی تا پایان جهان است. چون مرگ توانایی ورود به ابدگاه را ندارد و همه‌ محبوسان ابدگاه محکوم به عذابی ابدی و بدون مرگ هستند.
در ادامه داستان این‌ سه‌گانه، بعد از قرون متمادی، دستان شیاطین ابدگاه گالونتوس که برای بردن جوانی از ابری سیاه بیرون زده‌اند، با نیرویی عجیب برخورد می‌کنند و فراری می‌شوند. به این‌ترتیب نبرد آغاز می‌شود. چون طبق نوشته‌های کتاب بزرگ خلقت، ارکالون، تنها کسی است که می‌تواند ابدگاه گالونتوس را بیابد. بنابراین جهان یک امید کوچک پیدا می‌کند؛ امیدی به نام پگوتاس. حالا سوال این است که آیا پگوتاس می‌تواند با قدرتمندترین نیروی پلید همه‌ تاریخ، نوه‌ سفاک و خونخوار ابلیس، شیگانهوس زیبا و بی‌همتا رو در رو شود یا نه؟
کتاب اول این‌سه‌گانه با عنوان «پگوتاس» و ۴۸۰ صفحه چاپ شده است. کتاب دوم «تولی باس» با ۵۶۸ صفحه و کتاب سوم هم با عنوان «مرگاس» ۴۲۴ صفحه دارد.
این‌سه‌گانه با مجموع قیمت ۲۴۰ هزار تومان عرضه شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام