سرمقاله

هوشیاری در برابر دشمنان

جلال خوش چهره

قرارداد همکاری بین مدیران شرکت توسعه مجتمع های خدماتی رفاهی پارس زیگورات و شرکت هایپر مارکت های ماف پارس در تهران امضا شد.
مدیرعامل شرکت پارس زیگورات درباره قرارداد مذکور گفت: بر اساس این قرارداد، بخش هایپر استار مجموعه اقامتی، تفریحی و گردشگری زیگورات سنتر سیرجان به مساحت 4200 مترمربع به مدت 20 سال و همچنین تعداد 43 واحد تجاری به مساحت 4600 مترمربع به مدت 5 سال در اختیار شرکت هایپر مارکت های ماف پارس برای راه اندازی و بهره برداری قرار می‫گیرد.
منصور زیدآبادی افزود: با توجه به سوابق تیم هایپراستار در راه اندازی و بهره برداری از این مجموعه ها و همچنین تنوع بالای محصولات، مدیریت یکپارچه و کیفیت منحصر بفرد، شرکت پارس زیگورات بر این شد تا نسبت به مذاکره و انعقاد قرارداد همکاری اقدام کند.
وی ادامه داد: طبق توافق انجام شده بین طرفین، زمان افتتاح و راه اندازی بخش هایپر استار مجموعه تجاری تفریحی گردشگری زیگورات سنتر سیرجان، خرداد ماه سال 1400 خواهد بود.
زیدآبادی گفت: مجموعه زیگورات سنتر سیرجان با زیربنای 70 هزار مترمربع در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع در سه بخش ایجاد شده که در بخش اول هتل 5 ستاره با 136 اتاق اقامتی، بخش دوم تجاری با 155 واحد تجاری و بخش سوم تالار پذیرایی با ظرفیت 800 نفر ظرفیت دارد. پارکینگ های مجموعه تجاری به تعداد 460 واحد درطبقات 2- و 3- قرار دارد.
به گفته وی حضور هایپراستار در مجموعه زیگورات سنتر سیرجان را می توان از این رو یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه دانست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام