سرمقاله

چالش مجلس با دولت

جلال خوش‫چهره

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت با آرمان‌های امام خمینی‌(ره)، ضمن تبریک هفته دولت گفت: امروز روز حمایت بیشتر از دولت و خدمت بیشتر به ملت است.
به گزارش ایسنا،‌ یادگار امام افزود: اگر خدمتی می‌شود مرهون تلاش همه کسانی است که در جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند و اگر کاستی وجود دارد هم معلول همه کسانی است که در این مجموعه نقش دارند.
وی یادآور شد: خطاها، قصورها، تقصیرها و تحمیل‌های خارجی عواملی است که می‌تواند مشکلات بسیار زیاد فراهم آمده را بیشتر کند.
سیدحسن خمینی ادامه داد: همه به خوبی می‌دانیم که یک دولت نابخرد در ایالات متحده با همراهی رژیم صهیونیستی‌ که گستاخانه طالب فروپاشی ملت ایران است و از جمهوری اسلامی فراتر می‌اندیشد، امروزه ظلم بسیار وسیعی را متوجه کشورمان کرده است.
وی تاکید کرد: جا دارد همه ارکان حکومت و مردم به دولت که در سنگر اول خدمت‌رسانی است کمک کنند و با تلاش بیشتر در همه عرصه‌ها، این امید را در مردم فراهم بیاورند که می‌توانیم از این مسیر صعب عبور کنیم.
یادگار امام با اشاره به سخنان رئیس‌جمهوری مبنی بر تثبیت وضعیت اقتصادی کشور، اظهار کرد: امید داریم بتوانیم رشد مثبتی را در فضای اقتصادی کشور شاهد باشیم. همت بالای دولت، ارکان نظام و تک تک مردم می‌تواند این امر مهم را بیشتر فراهم آورد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام