سرمقاله

ترامپ در برزخ

جلال خوش چهره

رئیس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه‏جانبه بین دیوان محاسبات، سازمان امور استخدامی و مجلس برای بررسی و حل و فصل ابهامات در افزایش حقوق‏ها خبر داد.
به گزارش خانه ملت، عادل آذر با اشاره به پیگیری موضوع افزایش حقوق‌ها در دیوان محاسبات گفت: پس از آنکه دولت بخشنامه‏ای در خصوص احکام مرتبط با افزایش حقوق‌ها بر اساس بودجه سال 98 صادر کرد، ابهاماتی از سوی حسابرسان دیوان محاسبات و برخی نمایندگان مطرح شد. رئیس دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به نامه‌نگاری حمید حاجی‏بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه با دیوان محاسبات، اظهار کرد: با دریافت نامه و ابهامات پیش‏آمده، بخشنامه‌های دولت مورد بررسی قرار گرفت و به این جمع‌بندی رسیدیم که تفاوت و انحرافاتی در زمینه افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان برای همسان‌سازی و اعمال افزایش 400 هزار تومانی و ضریب 10 درصدی به حقوق کارکنان وجود دارد.
آذر تاکید کرد: در این راستا مقرر شد نشست سه‏جانبه بین سازمان امور استخدامی، دیوان محاسبات کل کشور و نمایندگان مجلس برگزار شود تا ابهامات و اختلافات رفع و رجوع شود و پس از آنکه به فرمول واحد در زمینه افزایش حقوق‌ها رسیدیم، احکام اجرایی صادر و ابلاغ شود.
رئیس دیوان محاسبات مجلس در خصوص زمان تعیین تکلیف افزایش حقوق‌ها گفت: منتظر پاسخ معاون رئیس‌جمهوری در این خصوص هستیم. اگر آقایان همکاری کنند حداکثر تا پایان اردیبهشت‏ماه می‌توانیم به جمع‌بندی برسیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام