EBTEKAR NEWSPAPER
چهارشنبه, 13 فروردین 1399   Wednesday 1 April 2020

سرمقاله

تلنگری به وسعت بشریت

ژوبین صفاری

همایش گازبانان شرکت گاز استان گیلان برگزار شد
حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در همایش گازبانان شرکت گاز گفت: هم اکنون 202 گازبان در سراسر استان مشغول خدمت رسانی به حدود 297 هزار خانوار روستایی هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به سیل سال گذشته در شهرستان تالش گفت: اولین گزارش خسارت سیل به تاسیسات گاز توسط یکی از گازبانان منطقه و در ساعت 3 بامداد مخابره شد و این مهم سبب گردید تا همکارانم در اداره گاز شهرستان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام کنند.
اکبر اظهار کرد: مشاهده تلاش و خدمات‌رسانی بی وقفه گازبانان در شرایط سخت باعث افتخار و مباهات است و هیئت مدیره شرکت تمام تلاش خود را برای تامین هرچه بهتر معیشت مجموعه گازبانان به کار بسته است.
وی با اشاره به اینکه شرکت گاز استان گیلان هم اکنون جزو شرکت های متعالی شرکت ملی گاز و صنعت نفت است، گفت: شما گازبانان بخشی از این شرکت هستید و درجهت کسب این افتخار نقشی اساسی ایفا کرده‌اید.
همچنین در این مراسم مهرزاد سمیعی معاون بهره برداری شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیرمقدم به گازبانان شرکت گفت: هدف شرکت گاز رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز است لذا برای ارائه هر چه شایسته تر خدمات نیاز به تعامل بیشتر میان سازمان شرکت و گازبانان است.
وی اظهار کرد: بحث ایمنی خطوط گاز محدود به زمان معینی نیست و پایش و خدمت رسانی شبانه روزی در جهت ایمنی و پایداری جریان گاز امری ضروریست که شما گازبانان به عنوان بازوی شرکت به خوبی در جهت تحقق این مهم تلاش می کنید.
در ادامه این مراسم علیرضا میرباقری رئیس بهره برداری شهرستان های شرکت گاز استان گیلان گفت: کار گازبانان برای شرکت بسیار مهم و حیاتی است و اجرای درست وظایف محوله سبب جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی می شود.
وی بیان کرد: گازبانان باید در کار خود دقت داشته باشند و در زمان معین کارکرد های خود را ارئه دهند چراکه تاخیر در ارائه کارکرد توسط چند گازبان موجب تاخیر در واریز حقوق برای همه گازبانان خواهد شد.
میرباقری با بیان اینکه پرداخت به‌موقع حق الزحمه و مزایای گازبانان از اولیت های شرکت است، گفت: همه ما تلاش می کنیم تا با تعامل مناسب با پیمانکار مربوطه حقوق شما عزیزان در زمان مقرر پرداخت شود.
پس از آن طاهر پور رئیس امور مالی شرکت گاز استان گیلان گفت: شما گازبانان نماینده شرکت گاز در روستاهای استان هستید و همه ما از تلاش های بی دریغ شما عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم. وی اظهار کرد: ما در مجموعه مالی تلاش کرده‌ایم تا در چارچوب قانون به موضوع معیشت کارکنان رسیدگی شود و در همین راستا در سال گذشته موفق به اصلاح بودجه شدیم تا بتوانیم به‌نحو شایسته ای نسبت به جبران خدمات نیروهای پیمانکاری اقدام کنیم.
سپس حقگوی مژدهی رئیس خدمات کراکنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این امور در جهت افزایش سطح معیشت کارکنان اظهار کرد: در گذشته تفاوت حقوق مابین گازبانان با سوابق مختلف وجود نداشت ولی با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برطبق چارچوب و فرمول بندی شرکت ملی گاز این مسئله برطرف شده و هم اکنون گازبانان متناسب باسابقه خود حقوق دریافت می کنند.
همچنین در این مراسم طالبی زاده مدیر شرکت صبح سبز جام ضمن تشکر از دقت نظر مسئولان شرکت گاز استان گیلان درجهت تامین معیشت کارکنان و نیز اجرای درست وظایف محوله اطمینان داد تا درجهت پرداخت به‌موقع حق الزحمه نیروهای گازبانی اقدام کند.
در پایان مدیرعامل، معاون بهره برداری، رئیس بهره برداری شهرستان ها، رئیس امور مالی و رئیس خدمات کارکنان در خصوص مسائل مختلفی از قبیل شرایط پیمان، معیشت کارکنان و طرح طبقه بندی مشاغل به سوالات و درخواست های گازبانان پاسخ داده و پس از آن به 18 نفر از گازبانان برگزیده لوح تقدیر و هدایایی از طرف شرکت پیمانکاری اهدا شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام