سرمقاله

سوالات بی‫جواب در هیاهوی سوال از رئیس جمهوری

ژوبین صفاری

هیو جکمن در نمایش «مرد موسیقی» در برادوی به صحنه می‌رود.
به گزارش مهر به نقل از ورایتی، هیو جکمن با یک نمایش جدید به برادوی بازمی‌گردد. او قرار است در نمایشی با عنوان «مرد موسیقی» از مردیت ویلسون به صحنه برود. این نخستین نقش موزیکال جکمن در یک دهه اخیر خواهد بود و انتظار می‌رود با اقبال زیادی روبه‌رو شود. وی آخرین‏بار با «پسری از آز» در یک نمایش موزیکال ظاهر شد و جایزه تونی را برای بهترین نقش اصلی از آن خود کرد.
وی در نقش هرولد هیل به صحنه می‌رود و این نقشی است که پیشتر هم روی پرده و هم بر صحنه توسط رابرت پرستون فقید ایفا شده بود. جکمن در توئیتر در این باره نوشت: «مرد موسیقی» ۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ در برادوی به صحنه می‌رود.
وی به تازگی در فیلم‌های «بزرگ‌ترین شومن» و «رقیب پیشتاز» بازی کرده و «لوگان»، «پرستیژ» و «چشمه» از فیلم‌های به یادماندنی اوست. جکمن پیشتر با نمایش‌های «باران مداوم» و «رود» در برادوی نقش‏آفرینی کرده است.
نمایش «مرد موسیقی» سال ۱۹۵۷ در برادوی به صحنه رفته بود و ۵ جایزه تونی را از آن خود کرده و ۲۴۵ هفته روی صحنه بود. موفقیت این نمایش موجب بازسازی آن شد و بار دیگر در سال ۲۰۰۰ در برادوی روی صحنه رفت.
فیلم سینمایی با اقتباس از این داستان در سال ۱۹۶۲ ساخته شد و نسخه تلویزیونی آن نیز سال ۲۰۰۳ روی آنتن رفت. این اثر موزیکال با اشعار مردیت ویلسون و بر مبنای داستانی از ویلسون و فرانکلین لیسی شکل گرفته است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام