EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 26 شهریور 1398   Tuesday 17 September 2019

سرمقاله

خلیج‏فارس؛ نزدیک به نقطه جوش

جلال خوش‌چهره

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از پاکسازی کامل انهار و معابر پایتخت پس از بارش اخیر خبر داد و تاکید کرد: تا این لحظه هیچ نوع آبگیری معابر که باعث بروز مشکل اساسی در شهر شود به حوزه خدمات شهری گزارش نشده و با‌توجه به اینکه بارش‌ها به صورت رگباری و در غرب تهران اتفاق افتاده، مشکل خاصی به وجود نیامده است.
به گزارش ایلنا، اصغر عطایی با اشاره به آغاز بارش باران در پایتخت گفت: از روزهای گذشته به دنبال اجرای طرح استقبال از بهار نزدیک به ۳۰ هزار نفر از عوامل فضای سبز و نیروهای خدمات شهری مشغول پاک‌‌سازی معابر و انهار بوده‌‌اند.
وی با بیان اینکه طی دو روز گذشته این حضور بیشتر شده است، اظهار کرد: پاکسازی معابر و شست‌وشوی المان‌ها، مبلمان‌های شهری و معابر طی دو روز گذشته افزایش داشته است‌ بنابراین شهر در آماده‌‌ترین وضعیت خود در این خصوص به سر می‌‌برد، ضمن اینکه بارش باران شست‌و‌شوی شهر را تکمیل کرد.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: تا این لحظه هیچ نوع آبگیری معابر که باعث بروز مشکل اساسی در شهر شود به حوزه خدمات شهری گزارش نشده و با‌توجه به اینکه بارش‌ها به صورت رگباری و در غرب تهران اتفاق افتاده، مشکل خاصی به وجود نیامده است.
عطایی با اشاره به اقداماتی که در حوزه خدمات شهری به مناسب آغاز فصل جدید انجام شده است، تصریح کرد: طی روزهای گذشته همه معابر اصلی شهر از تجریش تا راه‌آهن، میدان آزادی تا خیابان دماوند و... نیروهای خدمات شهری در حال آماده‌‌سازی شهر هستند و رنگ‌‌آمیزی المان‌‌ها و مبلمان شهری از‌جمله این اقدامات است.
وی افزود: امسال فصل زمستان چند روزی به عقب شیفت پیدا کرده، سال‌‌های گذشته در این زمان درختان سبز شده بودند و چون امسال این اتفاق نیفتاده عده‌ای فکر می‌‌کنند در حوزه خدمات شهری اقدامی انجام نشده است.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه حوزه خدمات شهری پررنگ‌‌تر از سال‌‌‌های گذشته اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: طی سال‌‌‌های گذشته در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال با‌وجود تمهیداتی که وجود داشت مشکلاتی به وجود می‌‌‌آمد، اما امسال با‌توجه به تمهیدات اندیشیده شده و به باز بودن شبانه‌‌روزی بهشت زهرا‌(س)، هیچ مشکلی در مسیرها و عبور و مرور وجود نداشت و شهر در حال آماده شدن برای شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام