EBTEKAR NEWSPAPER
سه شنبه, 26 شهریور 1398   Tuesday 17 September 2019

سرمقاله

خلیج‏فارس؛ نزدیک به نقطه جوش

جلال خوش‌چهره

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، طی سمیناری با حضور محمد علی قلندری مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس، علی شبانی معاون خدمات مشترکین و درآمد ، ملکوتی معاون بهره برداری ، داریوش قناعت پیشه معاون مالی و پشتیبانی ،‌ اردوان نیکنام معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ، مدیران و کارکنان ستادی معاونت خدمات مشترکین و جمعی از مدیران امور و مسئولان خدمات مشترکین امور آبفا تابعه شرکت آبفا فارس برگزار شد .
بنابراین گزارش در این سمینار محمد علی قلندری طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و گرامیداشت روز شهدا (۲۲ اسفند) ، به بیان وضعیت کنونی تامین آب شرب شهرهای استان و روند ارائه خدمات به شهروندان پرداخت و اظهار کرد: بحمد الله با وجود خشکسالی در سنوات اخیر ، سال ۹۷ را با تلاش و کوشش شما سقایان مردم با کمترین چالش و مشکل سپری کردیم .
وی در ادامه با اشاره به این مطلب که باعث خرسندی است که امروز و در واپسین روزهای سال در خدمت شما مسئولان مشترکین شهرستان های استان هستیم، خدمات مشترکین را از اصلی ترین بخشهای شرکت عنوان کرد و با تاکید بر این مطلب که شما سقایان گمنام مردم علاوه بر رسالت تامین آب شرب شهروندان، باید به عنوان الگوهای مناسبی در خدمت رسانی نیز باشید ، بیان کرد: بی تردید همکارانمان در خدمات مشترکین با تکریم مردم و ارائه ی خدمات صادقانه و مطلوب در ذهن جامعه تاثیرگذار خواهند بود .
مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در ادامه این برنامه با خطاب قرار دادن مدیران امور آبفا ، تکریم ارباب رجوع را در گرو تکریم پرسنل عنوان کرد و تصریح کرد : بی شک اگر کارکنان شرکت از رفاه نسبی و احترام لازم برخوردار باشند و توسط شرکت مورد تکریم قرار گیرند به تکریم ارباب رجوع که از اهداف شرکت است، خواهند پرداخت .
وی ادامه داد : ما برآنیم تا در ادامه ی ارائه ی خدمات به پرسنل و ارباب رجوع ، برنامه های آینده ی شرکت را نیز در این راستا تدوین کنیم. قلندری در ادامه سخنان خود نظم اداری را لازمه ی پیشبرد اهداف شرکت عنوان و کارآیی سنجی پرسنل توسط مدیران را موجب شایسته سالاری در امور و هموار کرددن مسیر حرکت شرکت به سوی تعالی بیان کرد. وی در پایان با اشاره مجدد به گرامیداشت مقام شامخ شهدا، از مدیران امور آبفا شهرستانها خواست تا از همکارانی که از خانواده ی معظم شهدا هستند تقدیر و قدردانی شود.
همین گزارش حاکی در ادامه این برنامه شبانی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان فارس طی سخنانی ضمن ارائه گزارشی جامع از عملکرد این معاونت در شهرهای استان طی سال ۹۷، به تبیین رویکرد و سیاست های کلی معاونت خدمات مشترکین شرکت در سال ۹۸ پرداخت.
وی در ادامه با اشاره به اصل مشتری مداری اظهار کرد: معاونت خدمات مشترکین‌ با حساسیت ویژه ای که در این حوزه دارد ، ضمن تاکید به اصل مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین ، خواستار سعه صدر و برخورد مناسب با مردم در تمام حوزه ها و تلاش برای ارائه ی خدمات مطلوب تر به آنان در شهرهای استان است. وی در همین راستا رسالت شرکت آبفا فارس را ارائه خدمات مطلوب در حوزه آبرسانی،‌ جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب عنوان و توصیه هایی را مطرح کرد.
شبانی در ادامه با بیان توصیه هایی در راستای فعالیت های خدمات مشترکین ، به بحث در خصوص انتظارات مشتریان پرداخت و اذعان کرد: باید تمام خواسته های اصولی و قانونی مشترکین را پوشش دهیم چرا که هدف ما ارائه بهترین خدمات ممکن به آنان است .
شبانی نحوه ارائه خدمات مشترکین امور آبفا شهرهای تابعه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در جهت تسهیل خدمات به شهروندان اخیرا توصیه هایی به مدیران و مسئولین خدمات مشترکین امور و ادارات آبفا تابعه شده است که امیدوارم با در نظر گرفتن این توصیه ها و هم افزایی با معاونت خدمات مشترکین در ستاد شرکت ، خدماتی مطلوب تر به شهروندان ارائه شود.
وی در ادامه ی بیانات خود با ارائه راهکارهایی در خصوص اصلاح روشهای خدمات به مشترکین و بحث در خصوص روشهای جایگزین گفت: باید به سمتی برویم که بتوانیم کیفیت خدمات خود و رضایتمندی مشترکین را ارتقاء دهیم و ما در این گذر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد . شبانی با تاکید بر افزایش ظرفیتهای ارائه خدمات به مشتریان تصریح کرد: باید از پتانسیل های موجود در ادارات برای استاندارد سازی و ارتقاء سطح کیفی خدمات حداکثر استفاده را به عمل آوریم .
در ادامه این کارگاه قناعت پیشه معاون مالی و پشتیبانی شرکت آبفا فارس نیز طی سخنانی به سیاستهای کلان شرکت های آب و فاضلاب در کشور اشاره و اظهار کرد: بر اساس این سیاستها و اهداف که از مهمترین مولفه های آن تامین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی با کیفیت مناسب است و یک سیستم بهنگام ، فراگیر ، مطمئن و از نظر مالی پایدار را تعریف می کند ،‌ باید همه پرسنل خدمات مشترکین در راستای تحقق این اهداف و سیاستها اهتمام کامل بورزند و با همتی مضاعف در جهت ارتقاء بیشتر سطح کیفی خدمات شرکت ها گام بردارند .
در ادامه این کارگاه آموزشی یک روزه، حق شناس مدیر دفتر حراست و امور محرمانه، سید جلال موسوی مدیر دفتر خدمات مشترکین، علیرضا دانش‌پرور مدیر دفتر وصول و درآمد ، صمد مرادی مدیر دفتر بازرسی و کنترل و موسی محمودی سرپرست دفتر پیاده سازی و اجرای تعرفه ها نیز به ایراد سخنانی در حوزه فعالیت خود پرداختند.
گفتنی است در پایان این سمینار به مناسبت ۲۲ اسفند روز گرامیداشت شهدا، با اهداء هدایایی از ۵ تن از برادران شهدای جنگ تحمیلی که در شرکت آبفا فارس شاغل هستند تجلیل شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام