EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 اسفند 1398   Saturday 22 February 2020

سرمقاله

این نیز بگذشت

محمدعلی وکیلی

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه رسا و پرمحتوای «گام دوم انقلاب» مسیر نظام را مشخص و راه انقلاب را ترسیم کردند.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام‏والمسلمین محمد محمدی‏گلپایگانی در آیین پیش از خطبه‏های نمازجمعه همدان افزود: امام خمینی(ره) حق حیات بر گردن ما دارد چراکه ما را آزاد کرد و امروز ایران اسلامی بهترین نقطه برای زندگی مسلمانان است.
وی با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر در جنایت‌های جهان دست دارند اما ما را نصیحت می‌کنند، گفت: مدعیان حقوق بشر عامل کشتار مردم بیگناه هستند؛ آن وقت ایران را به نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند.
حجت‏الاسلام محمد محمدی‏گلپایگانی اظهار کرد: دشمنان نظام در طول 40 سال عمر پربرکت انقلاب توطئه‏های زیادی برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند.
وی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب، دشمنان هشت‏سال جنگ تحمیلی را بر کشور تحمیل کردند و کودتای پایگاه نوژه و انواع توطئه‏ها را علیه ایران انجام دادند.
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: اما با همه این توطئه‏ها و حوادثی که با دست دشمنان به وجود آمد 40 سال از عمر پربرکت انقلاب گذشت و رهبر معظم انقلاب در بیانیه‏ای به‏صورت رسمی طرح گام دوم انقلاب را مطرح و تبیین کردند.
حجت‌الاسلام‏والمسلمین محمدی‏گلپایگانی ادامه داد: بزرگترین خیانت‏ها را خاندان پهلوی به این نظام تحمیل کرد و با برگزاری جشن 2500 ساله شاهنشاهی اموال ملت را هدر دادند.
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه همدان دارای حوزه‌های علمیه قوی است گفت: باید مانند گذشته افراد شایسته بیشتری از این شهر تربیت و به جامعه عالمان دینی معرفی شوند.
وی تاکید کرد: یک‌ هزار و 200 روستا در استان همدان وجود دارد اما تنها می‌توان 200 روحانی به روستاها فرستاد که با این اوصاف یک‌هزار روستا بدون روحانی می‌ماند بنابراین باید حوزه‌های علمیه این مناطق را پوشش دهند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام