سرمقاله

روانکاوی سیاسی

کورش الماسی

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: اعضای باند آدم‌ربایی در ساوه با تلاش عوامل انتظامی در کمتر از 24ساعت دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا، سردار کیومرث عزیزی افزود:‌ در ساعات پایانی شامگاه 20 اسفند گزارشی درخصوص آدم‌ربایی فردی به مرکز فوریت‌های پلیس110 شهرستان ساوه اعلام شد و بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده از خانواده فرد ربوده شده مشخص شد، افرادی ناشناس در تماس تلفنی با آنان در قبال آزادی این فرد، تقاضای مبالغ بسیار زیادی وجه نقد داشته‌اند.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس، خودروی فرد ربوده شده که در یکی از خیابان‌های شهرستان ساوه رها شده بود، کشف شد و در بررسی‌های علمی و تخصصی که با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان انجام پذیرفت، سرنخ‌هایی از حضور آدم‌رباها در یکی از روستاهای این شهرستان به‌دست آمد.
سردار عزیزی ادامه داد: در تکمیل تحقیقات در کمتر از 24ساعت، محل اختفای آدم رباها مشخص و در عملیاتی فرد ربوده شده، آزاد و یکی از عاملان اصلی آدم ربایی در محل دستگیر و از او یک قبضه سلاح گرم کشف شد.
وی اضافه کرد:‌ با ادامه تحقیقات دو نفر دیگر از همدستان این فرد نیز طی عملیات‌هایی جداگانه دستگیر و 2دستگاه خودروی سواری نیز از آنان توقیف شد. فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با عاملان برهم زدن نظم و امنیت اجتماعی تصریح کرد:‌در بازجویی‌های انجام شده از افراد دستگیر شده،‌ نام‌بردگان به جرم خود به‌منظور دریافت وجه از خانواده فرد ربوده شده اعتراف کردند و سرانجام با تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام