سرمقاله

روانکاوی سیاسی

کورش الماسی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از رایزنی برای توزیع شیر در مدارس هفت استانِ محروم کشور از ۱۵ فروردین‌ماه در صورت تامین اعتبار خبر داد.
به گزارش ایلنا، علی الهیارترکمن درباره آخرین وضعیت توزیع شیر در مدارس اظهار داشت: فعلا نتوانسته‌ایم؛ اعتبارات توزیع شیر در مدارس سراسر کشور را تامین کنیم، اما بنا داریم در راستای بهبود شاخص‌های تغذیه دانش‌آموزی با رایزنی در هفت استان محروم کشور در مقطع ابتدایی شیر را توزیع کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که این هفت استان کدام‌ها هستند؟ گفت:‌ استان‌های محروم را از وزارت بهداشت استعلام خواهیم کرد، در حال حاضر آموزش‌وپرورش این پیشنهاد را آماده کرده تا از ۱۵فرودین در صورت تامین اعتبار و در جهت ترویج و گسترش فرهنگ سلامت و تغذیه سالم در مدارس این طرح را اجرایی کند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش همچنین از استخدام ۱۸هزار نفر در آموزش و پرورش در مهر ۹۷ خبر داد و گفت: اخیرا از سازمان اداری-استخدامی ۱۵هزار مجوز جذب معلم به استناد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان گرفته‌ایم و سه هزار سهمیه استخدامی مصرف نشده از دوره قبل باقی مانده است. الهیارترکمن با اشاره به اینکه به زودی دفترچه استخدام در آموزش‌وپرورش از طریق سازمان سنجش اعلام می‌شود، درباره زمان برگزاری آزمون گفت: قبل از نیمه اول اردیبهشت، آزمون استخدامی برگزار می‌شود و ۱۸هزار نفر از مهر۹۷ در مدارس به کار گرفته خواهند شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام